Aktualności

Europejscy klienci przejmują stery podczas pokazów Massey Ferguson MF eXperience Tour

 Massey Ferguson, globalna marka AGCO (NYSE: AGCO), z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie serii pokazów MF eXperience Tour od wydarzenia w Treviso we Włoszech 4 kwietnia.

Massey Ferguson, globalna marka AGCO (NYSE: AGCO), z przyjemnością ogłasza rozpoczęcie serii pokazów MF eXperience Tour od wydarzenia w Treviso we Włoszech 4 kwietnia, umożliwiając rolnikom, przedsiębiorcom i operatorom z całej Europy zapoznanie się z pełną gamą produktów Massey Ferguson.

Pokazy MF eXperience Tour łączą w sobie nowatorskie i przełomowe podejście do tradycyjnych targów i wystaw z praktycznym doświadczeniem jazdy w terenie. Odbędą się one w siedmiu krajach europejskich i stanowią najnowszą fazę strategii Massey Ferguson polegającej na spersonalizowanym przeżyciu dla osób rozważających kolejne inwestycje w sprzęt.

„Targi i wystawy są nadal ważne, ale nie oferują one tego, czego oczekują klienci. W trakcie pokazów w zamkniętych halach wystawowych rolnicy zawsze mówią nam, że chcieliby wypróbować sprzęt w terenie – we własnych gospodarstwach i we własnych warunkach”, mówi Francesco Quaranta, Vice-President Sales, Marketing & Product Management, Massey Ferguson Europe & Middle East.

„Klienci w ramach MF eXperience przechodzą z wystawy wewnątrz hali do pokazów w terenie, dzięki czemu otrzymują bardziej spersonalizowane i profesjonalne doświadczenie. Wykorzystujemy rozwiązania wirtualnej rzeczywistości i inne technologie, aby zaoferować bardziej interaktywny sposób poznania maszyny w hali, a na zewnątrz klienci mogą odbyć jazdę próbną i samodzielnie przetestować szeroki zakres urządzeń Massey Ferguson” dodaje Quaranta.

Nowa strategia Massey Ferguson rozpoczęła się podczas pokazów EIMA w Bolonii w listopadzie ubiegłego roku, dlatego też MF eXperience Tour rozpoczyna swoją trasę od pokazów w Treviso we Włoszech w kwietniu. Stamtąd rusza do Niemiec, Francji, Polski, Norwegii, Danii i Hiszpanii.


WŁOCHY             NIEMCY            FRANCJA           
Treviso
03/04/05 kwietnia
Pförring
29/30 kwietnia i
1 maja
Bruley
05/06/07 czerwca
Montichiari
10/11/12 kwietnia
Landshut
08/09/10 maja
Quevauvillers
12/13/14 czerwca
Caresanablot
17/18/19 kwietnia
Erwitte
15/16/17 maja
Pontorson
19/20/21 czerwca
Perugia
18/19/20 września
Ilsede
22/23/24 maja
Valence
09/10/11 października
Bari
25/26/27 września
Lahr
29/30/31 maja
Bordeaux
16/17/18 października


POLSKA                    NORWEGIA            DANIA         HISZPANIA       
Rudniki k.
Częstochowy

og
16/17/18 lipca
i
Sarna k. Małdyt
24/25/26 lipca
Sparbu
21/22/23
sierpnia

Hamar
28/29/30
sierpnia
04/05/06
wrześniaHuesca
30/31 października i 1 listopada

Burgos
06/07/08 listopada

Galicia
13/14/15 listopada

Sevilla
20/21/22 listopada

Pokazy MF eXperience Tour to seria starannie zaplanowanych, ekskluzywnych wydarzeń, które pozwalają małym grupom w pełni uczestniczyć w szeregu różnych aktywności, dzięki czemu uzyskają jak największe korzyści z wizyty. Ograniczenie liczby uczestników każdego wydarzenia stwarza warunki do swobodnej i bezpośredniej rozmowy z dealerami i ze specjalistami dzięki czemu można zasięgnąć szczegółowych informacji i porad.

Pokazy w sumie powitają 6 000 klientów z 25 miejsc w przeciągu 75 dni, przenosząc się co tydzień z miasta do miasta. Obszar do jazdy próbnej będzie obejmował 3,5 ha i 180 m2, gdzie 25 ekspertów MF oferuje zindywidualizowane i wyjątkowe doświadczenie, w którym zostanie wykorzystanych ponad 12 maszyn w każdej lokalizacji.

„Pokazy MF eXperience pozwolą klientom zobaczyć, jakie korzyści wprowadza do ich życia i działalności nasza najnowsza technologia” dodaje Quaranta. „Prawdziwe pole jest najlepszym miejscem na wypróbowanie urządzeń i pełne zapoznanie się z zaletami takich technologii jak sterowanie MF Auto-Guide czy możliwość połączeń MF ISOBUS.”

Goście po przejściu do części otwartej wydarzenia zobaczą krótkie pokazy wraz z przejazdem wszystkich pokazywanych maszyn. Dostępne będą również prezentacje partnerów, w tym AGCO Parts, AGCO Finance, MF Smart Farming obsługiwane przez Fuse i producenta opon Trelleborg.

Jednakże głównym celem tej części jest pozwolić uczestnikom wsiąść do maszyn i własnoręcznie przekonać się, jak wygląda obsługa maszyn Massey Ferguson wyposażonych w najnowsze technologie. Goście będą mieli do dyspozycji przedstawiciela każdej serii ciągników, ładowarki teleskopowe, jak również prasy, kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki oraz kombajny.