Mixed

Gospodarstwa mieszane

Od upraw zbóż po hodowle zwierząt -Massey Ferguson podoła wszystkiemu. Wszechstronne i wydajne ciągniki przeznaczone do współpracy z pługiem lub broną, wozem paszowym, prasami zwijającymi lub kostkującymi do słomy i siana, oraz do współpracy z ładowaczem czołowym zapewniając obsługę wszystkich zadań związanych z transportem materiałów w obrębie gospodarstwa rolnego.

Nowe ciągniki

Najbardziej kompleksowa oferta ciągników dla gospodarstw rolnych każdego typu i wielkości.

Ciągniki Massey Ferguson zapewniają wydajność, komfort i bezkompromisową jakość.

Wydajne, niezawodne silniki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne w połączeniu z zaawansowanymi i przyjaznymi dla użytkownika przekładniami, spełniają potrzeby każdego rolnika i pozwalają optymalnie wykorzystywać szeroki park maszynowy, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji do minimum.

Nowy kombajn zbożowy

Optymalizuj zbiory z innowacyjną technologią Massey Ferguson zapewniającą wysoką wydajność podczas zbioru zbóż.

Massey Ferguson to pionier w dziedzinie technologii kombajnów zbożowych, począwszy od przyrządu żniwnego PowerFlow a skończywszy na najnowszym wysoce precyzyjnym wyposażeniu. Obecnie w ofercie 19 modeli o mocy od 175 do 459 KM.

Tradycyjny wytrząsacz klawiszowy, rotorowy i hybrydowy układ omłotowy, dopasowane do wszystkich rodzajów plonów i warunków podczas żniw.

Nowe prasy

Rozwiązania zastosowane w prasach przeznaczone dla wszystkich rodzajów upraw oraz potrzeb.

Prasy zwijające i kostkujące (mała i duża kostka), Massey Ferguson stworzono z myślą o sprasowaniu maksymalnej ilości materiału w każdej kostce lub beli, aby zagwarantować łatwiejszy transport , przechowywanie i użycie.

Najnowocześniejsza technologia pozwala operatorom łatwo monitorować i rejestrować dane dotyczące zbioru.

Nowe maszyny do siana i paszy

Dzięki dodaniu do obecnego portfolio MF, którym są ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, prasy, ładowarki teleskopowe oraz ładowacze czołowe, maszyn do siana i produkcji paszy, możemy z dumą zaprezentować kompletną ofertę maszyn do zbioru zielonek i produkcji paszy, charakteryzujące się wysoką jakością oraz wydajnością: kosiarki, kondycjonery, przetrząsacze oraz zgrabiarki.

Nowe ładowarki teleskopowe oraz ładowacze czołowe

Nie ważne czy będziesz pracował ładowaczem czołowym lub ładowarką teleskopową Massey Ferguson, możesz być pewny, że zawsze otrzymasz niezrównaną wszechstronność oraz prostotę obsługi.

Ładowacze do ciągników Massey Ferguson zaprojektowano z myślą o pełnej jego integracji co zapewnia optymalną wszechstronność.

Doskonała widoczność, wysoki komfort i prostota obsługi to nasze najważniejsze priorytety.