Mixed

Gospodarstwa mieszane

Od upraw zbóż po hodowle zwierząt -Massey Ferguson podoła wszystkiemu. Wszechstronne i wydajne ciągniki przeznaczone do współpracy z pługiem lub broną, wozem paszowym, prasami zwijającymi lub kostkującymi do słomy i siana, oraz do współpracy z ładowaczem czołowym zapewniając obsługę wszystkich zadań związanych z transportem materiałów w obrębie gospodarstwa rolnego.

Nowe ciągniki

Najbardziej kompleksowa oferta ciągników dla gospodarstw rolnych każdego typu i wielkości.

Ciągniki Massey Ferguson zapewniają wydajność, komfort i bezkompromisową jakość.

Wydajne, niezawodne silniki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne w połączeniu z zaawansowanymi i przyjaznymi dla użytkownika przekładniami, spełniają potrzeby każdego rolnika i pozwalają optymalnie wykorzystywać szeroki park maszynowy, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji do minimum.

NOWY KOMBAJN ZBOŻOWY

Wykorzystaj jak najwięcej z każdego zbioru dzięki innowacyjnej i wysoce wydajnej technologii żniwnej Massey Ferguson.

Pionierzy technologii kombajnów zbożowych, od zespołu żniwnego PowerFlow po najnowsze technologie rolnictwa precyzyjnego, kombajny Massey Ferguson obejmują modele o mocy 185-647 KM.

Dostępne są konwencjonalne wytrząsacze słomy i rotorowe systemy separacji, które pasują do wszystkich upraw i warunków.

NOWE MASZYNY DO SIANA I PASZY.

Dzięki dodaniu do obecnego portfolio MF, którym są ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, prasy, ładowarki teleskopowe oraz ładowacze czołowe, maszyn do siana i produkcji paszy, możemy z dumą zaprezentować kompletną ofertę maszyn do zbioru zielonek i produkcji paszy, charakteryzujące się wysoką jakością oraz wydajnością: kosiarki, kondycjonery, przetrząsacze oraz zgrabiarki.

NOWE ŁADOWARKI TELESKOPOWE ORAZ ŁADOWACZE CZOŁOWE

Gwarancja niezrównanej wszechstronności oraz łatwości obsługi.

Ładowacze czołowe Massey Ferguson zaprojektowano z myślą o pełnej jego integracji z ciągnikiem, co zapewnia optymalną wszechstronność, natomiast ładowarka teleskopowa serii MF9000 jest zaprojektowana z myślą o przyszłym operatorze.