Aktualności

Ciągnik Massey Ferguson MF 7719 S zdobył tytuł „Machine of the Year” na targach SIMA 2019

Massey Ferguson, światowa marka maszyn rolniczych koncernu AGCO (NYSE: AGCO), z ogromną radością informuje, że jej ciągnik o mocy 190 KM, MF 7719 S zdobył nagrodę „Machine of the Year 2019” w kategorii „L” na paryskich targach SIMA, plasując się na pierwszym miejscu w klasie ciągników o średniej mocy.

Francesco Quaranta, wiceprezes Massey Ferguson ds. sprzedaży, marketingu i zarządzania produktami na rynkach Europy i Bliskiego Wschodu, jest niezwykle zadowolony z wyróżnienia tak ważnego dla Massey Ferguson. – „Osiągnięcie to podkreśla naszą pracę nad nowoczesnymi, oszczędnymi i prostymi w eksploatacji ciągnikami oraz technologiami dla rolnictwa, które przynoszą wymierne korzyści nabywcom. Jestem bardzo dumny z naszych pracowników w Beauvais, działu konstrukcyjnego i zakupów, a także produkcji, marketingu i obsługi klienta. Na tak wielki sukces zapracowaliśmy wszyscy razem” – powiedział Francesco Quaranta.

Nowy ciągnik MF 7719 S jest flagowym modelem serii MF 7700 S, ucieleśniając filozofię prostej konstrukcji technicznej, spełnia jednocześnie bardzo surowe normy emisji spalin Stage V dzięki nieskomplikowanemu układowi ich oczyszczania. Układ zaprojektowano tak, aby nie wymagał obsługi technicznej przez cały okres użytkowania maszyny.

„Każdy producent pojazdów spalinowych musi dziś spełniać normy emisji spalin – wyjaśnia Francesco Quaranta. – Jednakże ważne jest, w jaki sposób to czynią. Massey Ferguson postawił na system, który w żaden sposób nie zmniejsza wydajności ani mocy silnika, nie zwiększa zużycia paliwa a sposób jego zabudowy nie ogranicza znakomitej widoczności z kabiny.”

Dzięki doskonałemu stosunkowi mocy do masy i imponującej masie całkowitej 14 t, wszechstronny MF 7719 S został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom dzisiejszych rolników i przedsiębiorców.

MF 7719 S to również szereg nowych funkcji i cech sprzyjających wydajności pracy. Wyróżnić tu należy dotykowy terminal Datatronic 5. To nie tylko sterowanie pracą ciągnika i zapewnienie prowadzenia satelitarnego MF Auto Guide, to także pełen pakiet rolnictwa precyzyjnego.

Słuchając potrzeb naszych klientów szukających najlepszej przyczepności i trakcji, Massey Ferguson wprowadził opcję opony tylnej 20.8 R42, która dostępna będzie w sprzedaży od czerwca 2019 r.