Aktualności

Massey Ferguson zapewnia najlepszą w branży obsługę klienta, wprowadzając oferowany przez dealerów program „MF Always Running – Twoja flota zastępcza”

Firma Massey Ferguson, międzynarodowa marka koncernu AGCO (NYSE: AGCO), wykorzystując swą obecność na targach Agritechnica, z dumą informuje o wprowadzeniu na rynek kompleksowej usługi udostępniania floty zastępczej, wyznaczającej nowe standardy w dziedzinie obsługi klientów branży maszyn rolniczych.

Usługa „MF Always Running - Twoja flota zastępcza” jest dostępna dla wszystkich właścicieli ciągników Massey Ferguson poprzez dealerów MF uczestniczących w programie. W jej ramach właściciele otrzymują ciągniki zastępcze, co zapewnia ciągłość prowadzenia działalności i utrzymania wysokiej wydajności podczas serwisu lub naprawy posiadanego ciągnika.

W zakresie programu MF Always Running uczestniczący w nim dealerzy Massey Ferguson będą zapewniać ciągniki zastępcze o mocy od 100 KM do 405 KM, w zakresie od ciągników ogólnego zastosowania, poprzez tzw. „tytany prac polowych”, aż po flagowce z serii MF 8700 S. Niniejsza usługa będzie stopniowo wprowadzana w życie podczas pierwszego kwartału 2020 na rynku francuskim, niemieckim, brytyjskim i irlandzkim, hiszpańskim, włoskim, norweskim, duńskim i polskim, a w przyszłości zostanie także rozszerzona na inne rynki.
„Zdajemy sobie sprawę z tego, że obsługa klienta oraz jego zadowolenie to kluczowe czynniki sukcesu w naszej branży. Maszyny rolnicze każdej marki ulegają awariom, co zawsze stanowi kłopot dla ich właścicieli, jednakże zapewnione w takich sytuacjach wsparcie generuje zaufanie i lojalność klientów danej marki”, powiedział Francesco Quaranta, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i zarządzania produktem Massey Ferguson na region Europa i Bliski Wschód.

„Dlatego właśnie opracowaliśmy program MF Always Running – Twoja flota zastępcza. Zapewni on, że niezbędna obsługa techniczna lub naprawa nie wpłynie na ciągłość prowadzenia działalności przez klientów Massey Ferguson”, dodał Pan Quaranta. „Massey Ferguson to pierwszy producent maszyn rolniczych wprowadzający tego typu najlepsze w branży usługi wsparcia klienta”.

Co ważne, klienci nie dostaną po prostu pierwszego lepszego starego ciągnika, który akurat znajduje się na placu u dealera. Flota pojazdów zastępczych MF Always Running obejmuje ciągniki o wieku poniżej jednego roku, wyposażone zgodnie z pełną specyfikacją.

Przykładowo modele MF 5713 S, 130 KM są przystosowane do montażu ładowacza, a modele określane jako „tytany prac polowych” są standardowo wyposażone w układ kierowniczy MF Guide oraz przedni układ zawieszenia narzędzi.

Najlepszy pojazd zastępczy do wykonania każdej pracy

Flota pojazdów zastępczych MF Always Running obejmuje poniższe modele wybierane przez dealerów w celu spełnienia jak najszerszego zakresu potrzeb klientów działających na danym terenie.

Gospodarstwo hodowlane/mleczne/mieszane – sektor ciągników o mocy 100 KM - 130 KM
• MF 5713 S, 130 KM wyposażony w przekładnię Dyna 4 lub Dyna 6, przygotowany do montażu ładowacza, z opcją Visio Roof

Gospodarstwo mieszane - sektor ciągników o mocy 140 KM - 180 KM
• MF 6718 S, 175 KM

Uprawa roli – 150 KM - 190 KM
• MF 7718 S, 180 KM
• MF 7719 S, 190 KM

Uprawa roli/wykonawcy prac polowych – sektor ciągników o mocy 200 KM - 260 KM
• MF 7720 S, 200 KM
• MF 7726 S, 255 KM

Uprawa roli/wykonawcy prac polowych – sektor ciągników o mocy 270 KM - 405 KM
• MF 8732 S, 320 KM (Dyna-VT)
• MF 8740 S, 405 KM (Dyna-VT)

Wszystkie poniższe ciągniki wyposażone są w przekładnię Dyna 6 lub Dyna-VT, pełny układ Guide oraz przedni układ zawieszenia narzędzi z rozdzielaczem suwakowym.

„To jedyne tak proste, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie na rynku”, dodał Pan Francesco Quaranta.