Aktualności

Nowe ciągniki Massey Ferguson trafiają do Klientów

Kolejny zadowolony nabywca odbiera ciągnik Massey Ferguson, który sprzedany został przez nową sieć dealerską.

Do grona szczęśliwych nabywców należy Pani Katarzyna Świniarska prowadząca firmę Agro Vita z miejscowości Szynwałd k/Sępólna Krajeńskiego. Pani Świniarska prowadzi działalność usługowa od 2012 roku. Zajmuje się głównie koszeniem zbóż i kukurydzy na ziarno, siewem zbóż, rzepaku oraz kukurydzy, orką i talerzowaniem.

Pani Katarzyna zdecydowała się na markę Massey Ferguson kładąc nacisk przede wszystkim na rozwój działalności oraz unowocześnienie parku maszynowego,.

MF 7718 S

Agro Vita zakupiła ciągnik MF 7718S Dyna-VT oraz kombajn MF 7347S MCS z hederem PowerFlow w firmie Euromasz, która jest autoryzowanym dealerem marki Massey Ferguson. „Idealnie dopasowana do moich potrzeb oferta Massey Ferguson oraz profesjonalne podejście lokalnego dealera firmy Euromasz dają mi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że mogę skupić się na prowadzeniu i rozwoju mojego biznesu” powiedziała Pani Katarzyna.

Dziękujemy za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni i gratulujemy zakupu produktów marki Massey Ferguson oraz życzymy wielu motogodzin bezawaryjnej pracy.

Zespół Massey Ferguson Polska.

MF 7718 S