Aktualności

SIEĆ DEALERSKA MASSEY FERGUSON W POLSCE

Podczas tegorocznych targów Agrotech w Kielcach została zorganizowana Konferencja Parsowa, na której ogłoszono aktualną sieć dealerską marki Massey Ferguson.

„Założeniem AGCO jest kontynuacja procesu wdrażania globalnej strategii w zakresie rozbudowy i rozwoju sieci Dealerskiej oraz uzyskanie pełnego pokrycia rynku do końca 2018 roku. O zmianach w stopniu realizacji będziemy informowali na bieżąco”- powiedziała Maja Działoszyńska Manager Distribution Management – Poland.

Marka Massey Ferguson w ofercie posiada pełną gamę produktów dedykowanych dla rolników oraz przedsiębiorców. Oferta ta obejmuje ciągniki, kombajny zbożowe, kompletną linię maszyn do zbioru zielonek a także ładowarki teleskopowe. „Bazując na ugruntowanej pozycji na rynku, strategia Massey Ferguson na rok 2018, to przede wszystkim prezentacja pełnej gamy produktowej. Chcemy być marką przystępną, kojarzoną z dobrą jakością, łatwą w obsłudze jednak inwestującą w nowe technologie, co stało się pożądane przez młode pokolenie świadomych rolników, na których planujemy opierać komunikację w sezonie 2018” - powiedział Przemysław Jocz, National Sales Manager Massey Ferguson Polska.

Nowa sieć dealerska zostanie objęta profesjonalną obsługą działu obsługi posprzedażowej. AGCO zapewnia pełne wsparcia techniczne swoim Dealerom i użytkownikom.

Więcej informacji