Arable

Uprawa zbóż

Zwiększanie wydajności i produktywności gospodarstw rolnych uprawiających zboża. Produkty Massey Ferguson, od ciągników dużej mocy po kombajny zbożowe zapewniające wysoką jakość, i moc, wyposażone w najnowszą technologię, aby pomagać rolnikom uprawiającym rolę i wykorzystywać zebrane dane o zbiorach dla zapewnienia najlepszych wyników.

Nowe ciągniki

Najbardziej kompleksowa oferta ciągników dla gospodarstw rolnych każdego typu i wielkości.

Ciągniki Massey Ferguson zapewniają wydajność, komfort i bezkompromisową jakość.

Wydajne, niezawodne silniki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne w połączeniu z zaawansowanymi i przyjaznymi dla użytkownika przekładniami, spełniają potrzeby każdego rolnika i pozwalają optymalnie wykorzystywać szeroki park maszynowy, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji do minimum.

Nowy kombajn zbożowy

Optymalizuj zbiory z innowacyjną technologią Massey Ferguson zapewniającą wysoką wydajność podczas zbioru zbóż.

Massey Ferguson to pionier w dziedzinie technologii kombajnów zbożowych, począwszy od przyrządu żniwnego PowerFlow a skończywszy na najnowszym wysoce precyzyjnym wyposażeniu. Obecnie w ofercie 19 modeli o mocy od 175 do 459 KM.

Tradycyjny wytrząsacz klawiszowy, rotorowy i hybrydowy układ omłotowy, dopasowane do wszystkich rodzajów plonów i warunków podczas żniw.

Nowe prasy

Rozwiązania zastosowane w prasach przeznaczone dla wszystkich rodzajów upraw oraz potrzeb.

Prasy zwijające i kostkujące (mała i duża kostka), Massey Ferguson stworzono z myślą o sprasowaniu maksymalnej ilości materiału w każdej kostce lub beli, aby zagwarantować łatwiejszy transport , przechowywanie i użycie.

Najnowocześniejsza technologia pozwala operatorom łatwo monitorować i rejestrować dane dotyczące zbioru.

Nowe maszyny do siana i paszy.

Dzięki dodaniu do obecnego portfolio MF, którym są ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, prasy, ładowarki teleskopowe oraz ładowacze czołowe, maszyn do siana i produkcji paszy, możemy z dumą zaprezentować kompletną ofertę maszyn do zbioru zielonek i produkcji paszy, charakteryzujące się wysoką jakością oraz wydajnością: kosiarki, kondycjonery, przetrząsacze oraz zgrabiarki.

Nowe ładowarki teleskopowe oraz ładowacze czołowe

Gwarancja niezrównanej wszechstronności oraz łatwości obsługi.

Ładowacze czołowe Massey Ferguson zaprojektowano z myślą o pełnej jego integracji z ciągnikiem, co zapewnia optymalną wszechstronność, natomiast ładowarka teleskopowa serii MF9000 jest zaprojektowana z myślą o przyszłym operatorze.