Livestock

Zwierzęta hodowlane

Od przygotowania paszy po usuwanie obornika - oferujemy niezbędne rozwiązania. Oferta ciągników Massey Ferguson to idealne konie robocze dla małych pól oraz największych łąk i pastwisk, wpółpracujące z wydajnymi prasami do zbioru słomy i siana, załadunku i transportu do gospodarstwa, a wszystko to przygotowanena bezproblemową obsługę nawet najbardziej wymagających prac.

Nowe ciągniki

Najbardziej kompleksowa oferta ciągników dla gospodarstw rolnych każdego typu i wielkości.

Ciągniki Massey Ferguson zapewniają wydajność, komfort i bezkompromisową jakość.

Wydajne, niezawodne silniki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne w połączeniu z zaawansowanymi i przyjaznymi dla użytkownika przekładniami, spełniają potrzeby każdego rolnika i pozwalają optymalnie wykorzystywać szeroki park maszynowy, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji do minimum.

Nowe prasy

Rozwiązania zastosowane w prasach przeznaczone dla wszystkich rodzajów upraw oraz potrzeb.

Prasy zwijające i kostkujące (mała i duża kostka), Massey Ferguson stworzono z myślą o sprasowaniu maksymalnej ilości materiału w każdej kostce lub beli, aby zagwarantować łatwiejszy transport , przechowywanie i użycie.

Najnowocześniejsza technologia pozwala operatorom łatwo monitorować i rejestrować dane dotyczące zbioru.

Nowe maszyny do siana i paszy

Dzięki dodaniu do obecnego portfolio MF, którym są ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, prasy, ładowarki teleskopowe oraz ładowacze czołowe, maszyn do siana i produkcji paszy, możemy z dumą zaprezentować kompletną ofertę maszyn do zbioru zielonek i produkcji paszy, charakteryzujące się wysoką jakością oraz wydajnością: kosiarki, kondycjonery, przetrząsacze oraz zgrabiarki.