Livestock

Zwierzęta hodowlane

Od przygotowania paszy po usuwanie obornika - oferujemy niezbędne rozwiązania. Oferta ciągników Massey Ferguson to idealne konie robocze dla małych pól oraz największych łąk i pastwisk, wpółpracujące z wydajnymi prasami do zbioru słomy i siana, załadunku i transportu do gospodarstwa, a wszystko to przygotowanena bezproblemową obsługę nawet najbardziej wymagających prac.

Nowe ciągniki

Najbardziej kompleksowa oferta ciągników dla gospodarstw rolnych każdego typu i wielkości.

Ciągniki Massey Ferguson zapewniają wydajność, komfort i bezkompromisową jakość.

Wydajne, niezawodne silniki wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne w połączeniu z zaawansowanymi i przyjaznymi dla użytkownika przekładniami, spełniają potrzeby każdego rolnika i pozwalają optymalnie wykorzystywać szeroki park maszynowy, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji do minimum.

NOWE MASZYNY DO SIANA I PASZY.

Dzięki dodaniu do obecnego portfolio MF, którym są ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, prasy, ładowarki teleskopowe oraz ładowacze czołowe, maszyn do siana i produkcji paszy, możemy z dumą zaprezentować kompletną ofertę maszyn do zbioru zielonek i produkcji paszy, charakteryzujące się wysoką jakością oraz wydajnością: kosiarki, kondycjonery, przetrząsacze oraz zgrabiarki.

NOWE ŁADOWARKI TELESKOPOWE ORAZ ŁADOWACZE CZOŁOWE

Nie ważne czy będziesz pracował ładowaczem czołowym lub ładowarką teleskopową Massey Ferguson, możesz być pewny, że zawsze otrzymasz niezrównaną wszechstronność oraz prostotę obsługi.

Ładowacze czołowe Massey Ferguson zaprojektowano z myślą o pełnej jego integracji z ciągnikiem, co zapewnia optymalną wszechstronność, natomiast ładowarka teleskopowa serii MF9000 jest zaprojektowana z myślą o przyszłym operatorze.

Doskonała widoczność, wysoki komfort i prostota obsługi to nasze najważniejsze priorytety.